Hakkımızda - Sakarya İmza Halı Yıkama
http://imzahaliyikama.com.tr/

Sakarya İmza ve Kar-Aktem Halı Yıkama

 

İmza ve Kar-Aktem Halı Yıkama tesislerimiz 2009 yılı Mart ayında toplam 1400 m2 tesislerinde hizmete açılmıştır. Halı temizliğine verdiği önemi ; gerçek temizlik küçük ve kısıtlı alanlarda olmaz tezinden yola çıkarak, tesisin büyüklüğünü ön plana çıkarmış sayılı tesisten biridir. Kurulduğu ilk günden bu güne yaptığı yatırımlarla ve temizlik kalitesini artırmak adına teknolojiyi yakından takip eden kar kuruluşudur.

Yorgan, battaniye örtü perde çeşitlerini temizlemek adına profesyonel otomatik çamaşır makinalarını bünyesine katmıştır. Bu sayede sadece halı temizlemekle kalmamış yorgan, battaniye, örtü ve perde çeşitlerinde son sistem makinaları ve profesyonel ekibi ile temizlemektedir. İhtiyaç duyulması halinde halı modellerine göre sıcak su kaynağından kullanarak sıcak su ile temizlik yapmaktadır.

Tesisimizde T.C devletimizin sektörümüzü yakından ilgilendiren gerek atık su gerek SSK’lı personel vs. tüm yaptırımlarını uygulamaktadır. Kuyu suyu kullanımı tesisimizde yasaktır. Tesisimiz sağlık bakanlığımızın onay verdiği Quick Wax Halı Bakım ürünleriyle halıları yıkar güvenli bir şekilde halısına zarar vermeden mükemmel temizliği yapan bir kuruluştur. Temizlenen halıların güneş ışığından zarar görmesine izin vermemek adına muhafazalı alanlarda yılın 365 günü kurutma işlemini tamamlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.

İmza ve Kar-Aktem Halı Temizleme malzemelerimiz profesyonel ekip ve kalabalık araç parkurumuz son sistem otomatik makinalarımız ile mükemmel temizliği en hızlı ve en doğru şekilde müşterilerimize hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş mesleğine saygısı olan bir tesistir. Müşteri memnuniyeti adına birçok ilke imza atmış ve atmaya da devam edecek olan İmza ve Kar-Aktem Halı Temizleme tesislerimize siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

العين التي لا تبكي , لا تبصر في الواقع شيئاً